מחפשים ערסל ילדים?

01 מרץ , 2016

מעוניינים לפנק את הילד שלכם במתנה אופנתית ומעוצבת המהווה שיפור לחדר שלו בכל הקשור לנוחות ומנוחה? לא – אין אנו מציעים לכם מזרן אורטופדי מהפכני או כסא לימודים מעור או בד חדשים.
-
הנג מיני, ערסל הילדים של הנגאובר הוא ערסל קטן וקומפקטי המשמש נדנדה לחדר ילדים ומתפקד גם ככיסא או ערסל שכיבה. אפשרויות התנוחה בערסל רבות והן אינן מאולתרות: אין צורך להניע את גופו של הילד למעבר בין המצבים, בורר מצבים שמותקן בסמוך לערסל כבר עושה זאת עבורו ואף מאפשר קימה קלה ונוחה ממנו.
-
כיצד פועל הערסל?
כל שנדרש מכם הוא וו תלייה על התקרה או החלק העליון של הקיר. לאחר שווידאתם כי מדובר בוו עמיד וחזק אשר אינו יכול להתנדנד או חלילה – ליפול ניתן לתלות עליו את הערסל. בסמוך לאזור הערסל יוצב מוט המשמש כבורר מצבים. ניתן לעבור ממצב של ישיבה למצב של שכיבה-חלקית המקובל בערסלים סטנדרטיים בדרך כלל. זוהי ללא ספק מתנה ייחודית אשר ילדכם לא יפסיק לרצות להשתמש בה.
-
היתרונות של ערסלים לילדים מבית הנג-אובר
זהו רהיט הנותן הזדמנות לכל ילד ליהנות מתום שגרת החיים ולהירגע על רהיט נוח ומפנק במיוחד. בנוסף, גם כאשר הילדים גדלים ועוברים לבתי הספר, ברבים מן המקרים הם יבחרו לקרוא את הספרים שלהם כשהם שכובים על הערסל. הדבר הוכיח את עצמו כגורם שמשפר את יכולת הריכוז של הילד והרצון שלו להבין את הכתובים ללא היסח דעת. בכך, מהווה הערסל לילדים – מתנה מגניבה לילדים.
-
משתלב היטב עם עיצוב חדר הילדים
מתנה לילד מסוג זה היא בראש ובראשונה מוצר עיצובי המתאים ספציפית לחדר ילדים. הגרפיקה בה מעוצב הערסל מכילה צבעים אשר בדרך כלל שולטים בחדרי הילדים. הצבעים מבטאים דמויות מצוירות מעולמו האינטלקטואלי של הילד, תמונות נוף ועוד. המוצר משמש הן פינת ישיבה לילדים וחבריהם, הן כמתקן שעשועים בדמות נדנדה לחדר ילדים והן מספק פתרון עיצובי כרהיט לחדר.