ערסל לגינה ולחדר

01 מרץ , 2016

זקוקים למידע על ערסל בטיחותי לילד? מתעניינים בערסל המהווה כסא תלוי באוויר? בין אם זהו ערסל לחדר או ערסל לגינה, בין אם ערסל תלוי או כסא נדנדה – ערסלי האנגאובר הם הערסלים שיספקו לכם את כל פינוקי הערסל המוכרים לכם ואף הרבה מעבר לכך. ערסלים אלו הם סיפור הצלחה אשר קשה להאמין כי אלו רק ערסלים – בשל ריבוי הפונקציות ומצבי התנוחה האפשריים.
-
שילוב מנצח עם הבית המודרני
בית המעוצב בצורה חדישה ומכיל פריטי ריהוט מודרני – ישפר את מראהו לאין ערוך בהינתן ערסל האנגאובר הממוקם בסמוך לרהיטים אלו. הערסל מעוצב בצורה מודרנית ויידמה כחלק בלתי נפרד מריהוט הסלון או חדרי השינה. למעשה, אם יש לכם פינת ישיבה המורכבת מכורסאות וספות, שילוב ערסל בחלל זה יוסיף המון וימשוך אורחים רבים אל עבר לוקיישן זה.
-
מתנת יום הולדת לכל צרכן
העובד, הילד שלכם או החבר הקרוב – לכולם ניתן לקנות ערסל מתנה. זוהי ללא ספק מתנה מקורית המשמשת נדנדה לחדר של בעל המתנה או פשוט כסא ערסל: כסא נטול רגליים עם גוף ישיבה תלוי עם וו. מתנה זו יכולה להירכש אך ורק לאחר עיון בקטלוג האנגאובר. על מנת לקצר לכם את ההתלבטות, אנו ממליצים על דגם האנג סולו עבור חבריכם או עובדיכם והאנג מיני עבור הילדים שלכם. זהו ערסל קטן המתאים לילדים בגילאי 3-9.
-
תחזוקת הערסל
אף על פי שזהו בד עמיד, אשר נשאר שלם למשך שנים רבות, ניתן – בכפוף להסכם הקנייה, לרכוש בדים חדשים לערסל במחיר זול ללקוחות האנגאובר. כך תוכלו להתחדש במראה ולשמר את הערסל נקי בכל עת. יתרה מכך, אפשרות זו מצביעה כי החברה מעוניינת לשמר את לקוחותיה, שאינם בגדר "שגר ושכח", אלא לקוחות המהווים משפחה צרכנית, במסגרתה מגלה החברה איכפתיות לערסל שלכם ולמידת שביעות הרצון שלכם ממנו. רכישה דרך האנגאובר מאפשרת לכם לזכות בערובה ואחריות על המוצר, כמו גם לאפשרות של החלפת בדים בזול, באם ייגרם נזק מכל סיבה שהיא. האנגאובר – אנשי המקצוע שלך לתחום ערסלי הישיבה.