ערסל: פינוק קטן של סוף היום

01 מרץ , 2016

בין לחצי היום יום, מגיעים להם רגעים רבים של אושר. שמחות קטנות של יום חולין, אם תרצו. ארוחה טובה. צחוק של ילד. חיבוק של אהוב או אהובה. אך לפעמים, בשביל אוטופיה רגעית, כל מה שצריך זה לשכב פרקדן, להניח לגוף להגיע לרפיון מוחלט, לעצום עיניים ולקוות שהשקט לא ייגמר לעולם. או במילה אחת – ערסל.
-
ערסלים – סוגים מרכזיים
עם הספר והסמארטפונים לא זנח את החיבה להירגעות טוטאלית, וביחס לגודלה, נחשבת ישראל למעצמת ערסלים של ממש. עשרות יבואנים ויצרנים "הציפו" את השוק בארץ במאות דגמים שונים, אשר ניתן לחלקם לשלוש קטגוריות עיקריות:
-
ערסלי שכיבה
– הנמכרים ביותר. מתחברים משני צדדיהם, מאפשרים תנוחת שכיבה או חצי ישיבה. החל מ-50 שקלים לדגמים הפשוטים ביותר, ועד מאות שקלים עבור ערסל מפנק באמת.
-
ערסלי ישיבה
– טרנד לוהט בבתים, משרדים, חדרי אירוח ועוד. כל ערסל ישיבה מתחבר באמצעות וו לתקרה, מאפשר מגוון תנוחות ישיבה, מעניק תמיכה מושלמת לגוף ולגב. אין ספק שמדובר במוצר נפלא.
--
ערסלים לילדים
- מותאמים לילדים בכל הגילאים. נוחים, בטיחותיים ומאפשרים פעילות ומשחק תוך כדי רביצה. פשוט כיף אמיתי לכל ילד וילדה.
-
יש ערסל ויש ערסל – על פערי האיכות וטיפים לקנייה חכמה
שלל המותגים הנמכרים בישראל, לצד פערי האיכות הבולטים ביניהם, גורמים לכך שרכישת ערסל אינה עניין פשוט. הבעייתיות – קשה להבחין בהבדלי האיכות בבדיקת הערסל למשך רגעים בודדים. על כן, כדאי לדעת את הנתונים המרכזיים המבחינים בין ערסל פשוט שיתבלה במהרה ועלול להזיק לגופכם, לבין ערסל ישיבה מפנק תפיקו הנאה מקסימאלית לאורך שנים. לדוגמא – צפיפות בד הישיבה.
-
הסטנדרט עומד על 20-30 קילו, אך ערסלים מובחרים מתגאים בצפיפות של 40 קילו, שמשפרת ללא היכר את חווית השכיבה. או, למשל, הבד ממנו עשוי הערסל. בד פוליאסטר 900D הוא הפרארי של עולם הערסלים. מרבית הערסלים מפיקים בד 600D, אך בעינינו עדיף להוסיף מעט כסף, וליהנות מבד חזק, עמיד בפני קרני השמש וכזה שמשתלב עם גופכם בצורה מושלמת.
-
ערסל ישיבה הנגאובר
-
בישראל ובמדינות רבות בעולם כבר למדו שכשרוצים ערסל איכותי באמת, אין מקום להתלבטויות. “הנגאובר" – מותג הערסלים הישראלי משנת 2006, מתגאה באיכות גבוהה בכל אלמנט ופרמטר. בחירה ב"הנגאובר" היא בחירה בחברת פטנט ישראלית שמביאה גאווה גדולה לעצמה ולמדינה. גוגל, אמדוקס, מלונות רבים בישראל, באירופה ובאוסטרליה, לצד מפורסמים רבים, כבר בחרו להירגע בעזרת הערסלים של "הנגאובר". כי אם כבר שלווה, אז שתהיה אמיתית. ערסל ישיבה, ערסל שכיבה ואפילו ערסל ייעודי לתינוקות. את כל הסוגים יש בהנגאובר.