ערסל ישיבה: כל מה שצריך לדעת לפני קנייה

01 מרץ , 2016

ערסלי ישיבה רבים מאפשרים ישיבה או שכיבה נוחה במיוחד, אך פעמים רבות מסתכלים רק על הנוחות או היופי ולא תמיד שמים לב לבטיחות ולאיכות ערסלי הישיבה. חברת הנגאובר מקנה לכל לקוח פתרון יעיל לכל מי שרוצה ערסל מושלם – נח ונעים בעל עיצוב מהודר ולא פחות חשוב בטיחותי ואיכותי במיוחד. מבחר הערסלים מאפשר התאמה מרבית לכל לקוח : ערסלי ישיבה הנג סולו והנג בייסיק לכל אחד שרוצה לנוח לבד וברוגע, הנג זוגי שמאפשר לכל זוג לשבת ולהעביר זמן איכות והנג מיני ערסל ישיבה בטיחותי ומהודר שמתאים לחדר של כל ילד וילדה. ערסל ישיבה 
-
יתונות ערסלי הישיבה של הנגאובר
הדברים שכדאי לדעת על הערסל לפני הרכישה.
-
נוחות ישיבה – ערסלי הישיבה מובנים באופן המאפשר ישיבה נוחה ומרווחת וגם קימה נוחה יותר באמצעות הטיה קלה של הגוף קדימה. לערסל שלושה מצבי ישיבה שונים ממצב ישיבה עד למצב חצי שכיבה ניתן לשנות את המצבים באמצעות וו הניתנת להזזה בצורה קלה ויעילה.
-
ניקוי ותחזוקה – בערסלי ישיבה הנג סולו ניתן להסיר את הבד לשם ניקוי ואף כביסה הטמפרטורה מתאימה. בנוסף אם נרצה קצת לגוון ניתן גם להחליף ולרענן את הערסל שלנו בצבעים אחרים ומרשימים שניתן למצוא בקטגוריית אקססוריז.
-
חומרי הגלם – החומרים מהם בנויים הערסלים הינם איכותיים במיוחד ועמידים לאורך זמן רב, אין סכנה של פירוק פתאומי של ערסל או שקיעה לאחר שימוש רגיל, החומרים עמידים בכל תנאי וחזקים במיוחד וכך מקנים לערסל בטיחות רבה.
-
ערסלי הישיבה ניתנים לתליה בכל מקום בבית – אבל ממש בכל מקום בבית: כמו חדרים וסלון ואפילו מחוץ לבית בגינה או במרפסת. בנוסף, אם תרצו לשנות מיקום של ערסל הישיבה ניתן בקלות לבצע העברה של הערסל גם אם אין לכם נסיון עבר בהתקנת ערסלים – וגם אם לא התנסיתם בהתקנות באופן כללי. ההתקנה של ערסלי הנגאובר קלה ופשוטה לכל משתמש. 
-
אפנה – הערסלים מהווים פריט ישיבה אופנתי אשר מסייע לעיצוב בית מרענן ומודרני במיוחד.
-
ראש שקט – קניתם מערסלי הנגאובר, ניסיתם את המוצר ואינכם שבעי רצון מהערסל שרכשתם? ניתן להשיב את המוצר לחברה גם לאחר התנסות של שבוע ותקבלו החזר כספי מלא בחזרה!