ערסלי ישיבה מפנקים מבית טוב

01 מרץ , 2016

זקוקים למידע על ערסלים מפנקים מבית טוב? כאן תוכלו לזכות בכל המידע על ערסלי נדנדה מבית הנג אובר. ערסלים אלו אינם רק גופי שכיבה. הם משמשים ככסאות לכל דבר, אשר ניתן לשבת עליהם ולשנות את מצב ההצבה שלהם לשכיבה באמצעות ברירת מצבים פשוטה, ללא מאמץ גופני כלשהו. אם גם אתם מעוניינים במוצר שהוא גם ערסל נדנדה וגם כסא תלוי, עיינו במידע המצורף על ערסל הנג סולו מבית היוצר של הנגאובר.
-
ערסלי הנג סולו מהווים ליגה אחרת של ערסלים. הם נוחים ויציבים ולעולם לא יתנו לך את התחושה שאתה צריך לתקן את הישיבה שלך. הערסלים מסוג זה מתנועעים על פי תנועות האדם היושב בו, למעט כאשר רוצים לעבור לשכיבה או לישיבה מהמצב ההופכי. לשם כך, יש להיעזר במוט ייעודי המותקן בסמוך לערסל, אשר מבצע את הטרנספורמציה באופן קל וחסר תקדים – פטנט ייחודי בערסלי הנגאובר בלבד.
-
מיקום הערסל
-
ניתן למקמו בגינה וניתן להשתמש בו בתור ערסל לחדר. ככלל, קניית ערסל לבית מעצימה את חוויית הישיבה בו. ישנם דגמים מפוארים של ערסל הנגסולו המתאימים לתכולת ריהוט סלוני ומאפשרים השתלבות נאותה עם תכולה זו באופן שלא רק שלא יעורר פליאה, הוא ייראה כמוצדק ומתבקש על ידי טובי האורחים שלכם.
השהייה על הערסל
השהייה על הערסל מתאפשרת לאדם אחד PER בילוי. זהו ערסל יחיד אשר לא מסוגל להכיל יותר מאדם אחד: גם אם מדובר בשני ילדים קטנים מאד, רק אחד מהם יכול לעלות עליו ברגע נתון. הערסל מובנה לספק את כל שירותי הנוחות האפשריים לבליין היחיד.
-
תחזוקת הערסל
-
הערסל נגיש מבחינת תחזוקה, מתנקה בקלות, לא סופג כתמים וניתן להכנסה למכונת כביסה מבלי לאבד מהגודל או להנחיל בלאי אחר כתוצאה מהשימוש במכונת הכביסה. בחנות הנגאובר, ניתן להחליף את בד הערסל במחיר לא יקר, במידה והשירות מתבקש. ניתן להתייעץ עם צוותי הנגאובר אודות קניית הערסל, התאמתו לחלל הבית וקניית ערסל בהתאם לקבוצות גיל שונות ודגמים שונים. תוכלו להיוועץ בצוות החנות המקצועי על מנת לבחור באופן קל ופשוט מתוך הדגמים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.