ערסל לילדים: הנגאובר מיני

01 מרץ , 2016

זקוקים לרעיון עבור מתנה מגניבה לילדים? מעוניינים לקנות להם מתנה ייחודית אשר תעצים את תחושת ההנאה שלהם ותגרום להם לא לרצות להיפרד ממנה? רכשו ערסל לחדר ילדים של הנגאובר! אם טרם שמעתם מהו הנג מיני, זה הזמן לגלות על המוצר מחולל הפלאים, אשר גרם למאות ילדים ברחבי הארץ לצאת מגדרם כאשר הם ישבו עליו והשתעשעו עד אין קץ.
-
נדנדה לילדים
-
ערסל ההנג מיני מהווה נדנדה לחדר ילדים לכל דבר ועניין. בשונה מהנדנדות המסורתיות המצריכות 2 ווי חיבור, כאן מספיק לחבר וו אחד וליהנות מנדנדה בטוחה, חזקה המצליחה להתנועע באופן למגוון כיוונים. נדנדת הילדים הזו הופכת לאטרקציה העיקרית בחדר בין אם מגיעים החברים, המשפחה או תעסוקה לשעות הפנאי של ילדכם. הוא מהווה פינת ישיבה לילדים, ממש כשם שהסלון משמש כפינת ישיבה לכם.
-
מתנה ייחודית לילדים ולגיל הרך
-
זוהי מתנה חוצה גילים ומגדרים. היא מתאימה לילדים בגילאי 3-9 וגורמת לכל ילד לאושר עילאי מעצם המחשבה על הישיבה על גוף הישיבה המפנק והמתנדנד. מדובר בריהוט המהווה מתנה מקורית מכם לילדכם, מתנה שהוא יזכור לנצח. הנג מיני הוא הערסל המפנק ביותר עבור הילדים והוא מאפשר להם הנאה לזמן רב ללא חשש לבלאי נצבר.
-
טיפולי בלאי
-
על אף שהוא עמיד וחסין, מומלץ לבצע מספר טיפולי בלאי עבור הערסל על מנת שמוצר זה, ששימש מתנה לילד שלכם, יחזיק זמן רב ביותר. טיפול הבלאי הראשון שיש לעשות הוא לנקות את הערסל: ניתן להסיר כתמים ביד, או להפנותו למכונת הכביסה עם יתר התכולה. הנג מיני עמיד ומותאם לניקוי במכונת כביסה. אם בכל זאת אתם חוששים מהמהלך, ניתן לרכוש בד חדש לערסל במחיר שווה לכל כיס ישירות מבית הנגאובר.
-
הערסל כנדנדת ילדים
-
הערסל משמש כנדנדת ילדים לכל דבר ועניין. ניתן לשנות את עצמת התנודות שלו וליהנות משלל צורות של תנועות שהוא מבצע: ישרות, לצדדים, ועוד. חשוב להשתמש יחד עם הילד שלכם בערסל זה בפעם הראשונה, במיוחד אם הוא בגיל קטן, על מנת לאבטח אותו ולוודא שהוא יודע כיצד לתפעל בבטחה את הערסל.
-
למידע נוסף על ערסל הילדים הנג מיני ולקטלוג המוצרים של ערסלי הנגאובר הייחודיים והחדשניים מוזמנים להיכנס לאתר הנג אובר!