כיצד לבחור ערסל ישיבה מושלם

01 מרץ , 2016

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לשדרג את שעות המנוחה שלכם? השזלונג אאוט, ערסל ישיבה אין! ערסלי ישיבה יאפשרו לכם מנוחה, הנאה, וגם יוסיפו סטייל לכל מקום בו יימצאו. תוכלו להרגיש בחופשה בהוואי בנוחות הביתית שלכם ולחברת hang over יש את בדיוק את הדגמים המושלמים עבור כל הגילאים ולכל המשפחה.
-
כולנו זוכרים את ערסלי הישיבה שהיו קיימים בעבר, אך מה שמציעה חברה זו בימינו אינו דומה כלל לערסלים שהיו קיימים לפני שנים. בימינו ערסל ישיבה הוא ערסל שאפשר ליהנות בו משלוש תנוחות שונות של הישענות. מעבר לכך, ערסל שכזה מהווה רהיט בפני עצמו לבית. ערסל ישיבה הינו פתרון מעולה בין אם אתם רוצים לשלב אותו בתוך הבית ובין אם אתם מעדיפים להתקין אותו בגינה, כך שבהחלט כדאי לכם לשקול את האופציה הזו.
-
ערסלי Hang Over עם פטנט מיוחד
בערסלים שכולנו מכירים קשה מאד לעבור ממצב אחד למשנהו, בעיקר כשמנסים לקום או להתיישב. חברת Hang-over מצאה פתרון ייחודי – פטנט מאזניים שמאפשר לעבור ממצבי הישענות שונים לקימה, תוך תמיכה מלאה ומאוד בקלות. המוט העליון בערסל לא מותקן, כמו בכל הערסלים מצד לצד, אלא בצורה אנכית ליושב והדבר מעניק יציבות רבה ועיצוב חדשני ויפה יותר. ערסל ישיבה יפה הוא למעשה רהיט מקסים שתשמחו בוודאי לשלב בכל אחד מחדרי הבית שלכם, בין אם בסלון, בגינה ובין אם בכל אחד מחדרי הילדים.
-
שפע של אפשרויות להנאה מרבית
אם בעבר ערסלי ישיבה היו פשוטים וללא אופי עיצובי יוצא דופן, הרי שכיום ניתן ליהנות מעיצוב מרהיב ודגמים אינספור בהתאמה לגילאים שונים. תוכלו למצוא אף ערסלים לילדים בגילאי 3-9 בעיצוב חיות משגע לדוגמת ג'ירפה עם זנב, תוכלו לבחור מתוך מגוון של צבעים וליהנות מגימור בד איכותי, כריות נשלפות, ריפוד בר שטיפה והחלפה, כך שבסופו של דבר הערסל הוא גם פרקטי וגם רהיט מעוצב! יתרה מכך, תוכלו ליהנות מערסלים זוגיים המותאמים לתלייה גם במרפסת ובגינה, הודות לאיכות חומרי הגלם המאפשרים עמידות של ערסל בכל עונות השנה ולשנים ארוכות. אין זה משנה אם אתם סטודנטים, משפחה או מחפשים את החצי השני – הרי שערסל ישיבה מבית Hang Over ישמש אתכם להנאה צרופה.
-
היכנסו עוד היום לקטלוג, בחרו את הדגם המושלם שלכם של ערסל ישיבה ותתחילו לדמיין עצמכם בחופשה חלומית בביתכם הפרטי!