כסא נדנדה – הכיף מתחיל עכשיו!

01 מרץ , 2016

כסא נדנדה זכור לרובנו מבית סבא, מי לא נרדם על כסא הנדנדה ונכנע למונוטוניות החוזרת שלו. בעבר כל בית שכיבד את עצמו הקפיד על כך שבסלון הבית או מחוץ לו יהיה כסא נדנדנה אשר ישרת את באי הבית ואת אורחיו. כיום, לא פחות בתים מחזיקים בכסא הנדנדה אך פרט לעיקרון הנדנוד אין דבר דומה בינם לבין כסאות הנדנדה הישנים. כסא הנדנדה הוא לא עוד כסא שנועד לישיבה כמו הכסא הרגיל, אלא הוא מחזיק בתכונות רבות ונוספות. הינו מספק ליושב הרגשה כיפית ושונה מהכסא הרגיל כך שפעמים רבות הופך כסא הנדנדה לכסא המועדף בבית.
-
מה ההבדל בין כסא הנדנדה הישן לכסא הנדנדה המודרני?
כיום כסא הנדנדה אינו מחזיק רק באפקט הנדנוד אלא הוא הרבה יותר מכך, את הדוגמא המובהקת לכך ניתן לראות בערסלים של HANG OVER. הערסל של HANG OVER ניתן לתלייה מהתקרה כך שהוא מהווה למעשה ערסל ישיבה המחזיק בתכונות כסא הנדנדה. הפטנט הייחודי שלהם מאפשר לכסא להתכוונן לשלוש תצורות שונות המספקות תמיכה ייחודית לגב ונוחות מרבית ליושב עליהם, לא רק זאת, הערסל מעוצב ומרופד כך שיותאם לתוך הבית כמו גם לגינה ואף מאפשר קימה ממנו בקלות יתרה ולהנאה מירבית. כך HANG OVER משלבת את כסא הנדנדה הישן עם ההיי טק של המאה ה-21 ונותנת את הפתרון המושלם בתחום הישיבה.
ערסלי HANG OVER כסא הנדנדה של העתיד!
לא עוד הכסא שסבא שלנו ישב עליו ונרדם בלילות אלא כסא ייחודי בעל נשמה אמיתית ושונה מכל כסא אחר שהכרנו. השילוב של הפטנט הייחודי לצד עיצוב מוקפד ונוח, מהווה קפיצת מדרגה בתחום הישיבה הביתית. ערסלי HANG OVER מתחלקים למספר דגמים כאשר ישנם דגמים ייחודים לילדים המותאמים במיוחד לגודל גופם ומעוצבים כחיות עם זנב (גילאים 3-9), כמו גם דגמים המותאמים לבני נוער ואף לזוגות. HANG OVER חושבת בראש ובראשונה על לקוחותיה ועל כן מקפידה כי הדגמים יתאימו לכל אדם ואדם בצורה המושלמת ביותר. כדי לייצר את ערסל העתיד, לא התפשרו בחברה על שום מאפיין של הערסל ודאגו כי כסא הנדנדה של העתיד יספק את התוצאה הטובה ביותר.
-
רוצים גם אתם ליהנות מערסל מפנק המשלב תכונות כסא נדנדה? בחרו את הדגם המתאים עבורכם כבר היום!