כיצד לבחור ערסל לגינה

01 מרץ , 2016

אם יש לכם גינה בבית ואתם מתלבטים איך להפוך אותה למקום מושך ומהנה הרבה יותר, אז אין ספק שכדאי לחשוב על הרהיטים שיש בגינה. קרוב לוודאי שגינתכם כבר מאובזרת בשולחן גדול וכסאות, אך האמת היא שפעמים כשיושבים בגינה אנו רוצים להיות יכולים גם להישען אחורנית ולהיאנח בהנאה, הנאה שיכולה להיות הרבה יותר טובה אילו הייתם מתנדנדים בתהליך. בדיוק למטרה זו ישמש אתכם ערסל לגינה!
-
ערסל ישיבה לגינה יכול להתאים לכל גינה, בין אם היא גדולה או היא קטנה, והוא בהחלט יכול להוסיף לאווירה באמצעות תחושה של חופש, רוגע ושלווה מבלי לצאת מהבית. וכיום, ניתן אף ליהנות מערסלים שעוצבו במיוחד לגינה, המותאמים לשהות תחת תנאי מזג אוויר משתנים לטווח ארוך, כך שכל שנותר לכם הוא לבחור את הדגם והצבע שיהלום את גינתכם.
-
מגוון של ערסלים
ערסל לגינה שלכם יכול להיות זוגי, ליחיד, מתנדנד לכל הכיוונים, קל להתקנה וגם בעל 3 מצבי הישענות שונים ואת כל אלו תוכלו למצוא בערסלים בעלי פטנט ייחודי של חברת Hang over. בעוד שבערסל רגיל המוט המרכזי היה תלוי מצד לצד, הרי שכאן הוא תלוי בצורה אנכית ליושב – הדבר משפיע באופן ישיר כמובן על העיצוב הייחודי וגם על נוחיות השימוש, שכן ערסל מסוג זה מאפשר לכם לא רק תמיכה מלאה בכל מצב של הישענות ונדנוד אלא גם מאפשר קימה קלה בניגוד לשאר הערסלים המצויים בשוק. אין ספק כי תמצאו אותו שימושי לא רק לרגיעה, קריאת ספר והאזנה למוזיקה אלא גם בנגינה על גיטרה, משחק עם ילדים ולכל עת.
-
ערסל משתלב עם נוף הגינה
עיצוב הגינה הינו קריטי, שכן הגינה יוצרת את הרושם הראשון לכשנכנסים לביתכם. לכן, חשוב להשקיע אקסטרה מאמץ ולעצב את הנוף בסטייל. ערסלי Hang over מגיעים במגוון צבעים, תוכלו להחליף כיסויים וגם לשלוף את הריפוד במידת הצורך – יתרונות אשר מאפשרים לכם יד חופשית בעיצוב הגינה המושלמת ליצירת הרושם הרצוי.