למה דווקא ערסל הנגאובר

29 פברואר , 2016

אין דברים רבים שיכולים להיות מהנים כמו לשבת בגינת ביתכם או במרפסת הפרטית ופשוט להתענג על ערסל הנגאובר. ולמען האמת, אם עד היום לא היה לכם ערסל שכזה, אז עכשיו זה הזמן להתקין אחד. ערסל הנגאובר הוא למעשה ערסל שבנוי על טכנולוגיה משוכללת וההבדל ניכר בהחלט בהשוואה לערסלים שונים בשוק. הפטנט שהופך ערסלים אלו לכל כך מוצלחים זו העובדה שניתן לעבור ממצב של הישענות אחורנית לישיבה בקלות יתרה ולקום ממנו ממש כמו מכיסא. יהיה לכם מאוד קל להתקין אותו בבית כיוון שהוא אינו דורש מכם תחכום או הבנה ספציפית. אין ספק שהוא יהפוך את הפינה שבה יהיה מותקן לפינה שכולם יכולים ליהנות ממנה בתוך הבית כמו גם בגינה.
-
ערסל הנגאובר מתאים למגוון הגילאים!
אם אתם מחפשים ערסל שגם הילדים יוכלו ליהנות ממנו, אזי ערסל הנגאובר הוא בהחלט הבחירה הנכונה עבורכם. מרבית הדגמים של ערסלי הנגאובר מיועדים לשימוש מגיל 6 ומעלה ודגם מיוחד – הנג מיני, מאפשר גם לזאטוטים בגילאי 3-9 ליהנות מערסל משלהם המעוצב באופן מרהיב בצורות של חיות ולבטיחות מקסימאלית. כך שאין ספק שגם הילדים שלכם יוכלו ליהנות מישיבה עליו בכל עת.
-
ערסל הנגאובר כולל שילוב בין יציבה בריאה ובין יציבה נוחה ומרגיעה, הודות לפטנט המאזניים שלו. הפטנט מספק לא רק מראה שונה ויפיפה אלא גם מסקרן, כך שבסופו של דבר הערסל יהפוך להיות מרכז הבית שלכם. שילוב של ערסל הנגאובר בחיי היומיום משמע – שילוב של רהיט נוסף ומקסים הניתן להתקנה בכל אזור שתבחרו במרחב המגורים.
-
הנגאובר בצבעים שונים
דבר נפלא נוסף אשר לא ניתן להתעלם ממנו – ערסל הנגאובר מגיע בצבעים מגוונים, על מנת שתוכלו להתאימו לכל פינה בבית או בגינה ולכל עיצוב קיים או מתחדש. כמו כן, תוכלו להחליף את צבע הריפוד פשוט באמצעות כיסוי בצבע שונה, למראה בלתי משעמם ולתחזוקה קלה.
-
בואו לבחור ממגוון הדגמים של ערסל הנגאובר, ההזדמנות שלכם לערסל יוקרתי ורב שימושי כבר כאן, מוכנים? בקרו בקטלוג המוצרים וצאו לדרך!