איך לבחור ערסל לחדר

04 פברואר , 2016

לבטח אתם מכירים סוגי ערסלים רבים מכל הצורות ומכל הצבעים, אך בוודאות טרם יצא לכם להשתמש בערסל שהוא גם נח, גם אופנתי וגם בעל שלושה מצבי ישיבה המקנים לנו נוחות ותנוחת ישיבה בריאה. בבואכם לבחור ערסל לחדר, מומלץ לבחון מגוון אספקטים כגון חזות וסגנון עיצוב, התאמה לפינה ספציפית, איכות חומר גלם, בטיחות, איכות ותמיכה בישיבה נכונה ועוד. לכן, חברת Hangover לקחה את כל התכונות שצריכות להיות בערסל מטבי ויצרה את הערסל המושלם עבורכם – ערסל עם פיתוח חדשני ומודרני שמאפשר לכל לקוח להיות מרוצה.
-
החברה מייצרת סוגים שונים של ערסלי ישיבה שיכולים להתאים לכל אחד: ערסל שמותאם לבית או לגינה, ערסל זוגי, ערסל שמותאם במיוחד לילדים ועוד מגוון רב של ערסלים שאפילו ניתנים לכביסה. כל שנשאר לכם הוא לבחור את הדגם הכי מתאים עבורכם.
-
ערסל עם תמיכה לצד נוחות מקסימאלית
-
רוב הערסלים שקיימים כיום לא מספיק תומכים בישיבה או שכיבה נכונה ולא ניתן מספיק דגש על תחום הנוחות והבריאות. ערסלי "הנגאובר" פותחו במיוחד תוך חשיבה והשמת דגש על מערכת ישיבה בריאה, נינוחה ותומכת.
-
התנוחה בערסלי הנגאובר מאפשרת מצבי ישיבה ושכיבה נכונים שתורמים לנו לתחושת רוגע ונוחות, תכונות אלו לא בנמצא בכל ערסל, ועל כן ערסלים אלו מצליחים לספק ללקוח משהו שטרם הכיר וחווה.
מוצרי Hangover מאופיינים בפטנט ייחודי המקנה להם את כל התכונות החיוביות הללו: פטנט מאזניים, מוט עליון שמותקן אנכית ליושב, מקדימה לאחור וזה בניגוד לאחרים שנפוצים בעולם.
-
אפקטיביות שקשה להתווכח עמה
-
בשונה ממערכות ישיבה אחרות כמו ספה, כורסא, כיסא או פוף, הערסל של Hangover מאפשר לנו את תנאי הישיבה הנוחים והיציבים יותר מכל בזכות מנגנון מיוחד שמיושם בהם. הישיבה הופכת לחוויה נוחה ועל כן אין משנים תנוחה בתדירות, נמנעים מכאבי גב ושעת המנוחה נעשית לאפקטיבית הרבה יותר.
-
חלק מן הדגמים עוצבו כך שמאפשרים מצבים שונים של ישיבה/שכיבה ושינוי ביניהם בקלות, לדוגמא, ערסלי הישיבה מדגם "הנג סולו" – בעלי שלושה מצבי ישיבה בהם ניתן לשלוט בקלות על ידי הזזת הוו בחלקו האחורי של המוט העליון וכך להגיע למצב הישיבה או השכיבה המועדף.
הערסלים הנם נוחים לשימוש ובחלק ניכר מן הדגמים, בכל עת ניתן לכבס את בד הערסל או להחליף לצבע אחר.
-
לכן, אין צורך לחשוב פעמיים – מהרו להזמין את הערסל הטוב ביותר, וכל שנותר לכם הוא להרהר היכן למקם את פינת הישיבה הכי מעניינת בבית.