משלוח חינם עד הבית

הקשר בין ערסל זוגי לאיכות השינה

מתי ישנתם על ערסל לאחרונה? האם בכלל ישנתם פעם על ערסל? אם גם אתם, כמו רבים מאיתנו, סובלים מקושי להרדם או מנדודי שינה, יכול מאד להיות ששינה בערסל תשנה עבורכם את התמונה.

 

שינה בערסל זוגי יכולה לספק פתרון טוב יותר משינה בערסל רגיל, באמצעות זרימה טובה יותר של הדם והפחתת הלחץ על נקודות שונות בגופכם בזמן השינה. בפוסט הבא ננסה לתאר את היתרונות הרבים הגלומים בשינה בערסל ואת העדיפות שלה על פני שינה על מזרן במיטה.

 

איך שינה בערסל שונה משינה על מזרן רגיל

 

השוני המרכזי בשינה בערסל זוגי על פני שינה במיטה הוא תנוחת השינה. אבל, לתנוחה נכונה יכולה להיות משמעות מהותית. אם כבר ישנתם בעבר בערסל ונרדמתם במהירות כמו תינוק, אתם בוודאי מבינים על מה אנחנו מדברים. הערסל מספק תחושת נדנוד וחיבוק ומוריד את הלחץ משרירי הגוף. ולכן, גם אם זה עלול להישמע מוזר, שינה בערסל עדיפה בהרבה על פני שינה במיטה.

 

האם זה בטוח לישון בערסל זוגי? האם זה טוב לגב שלכם?

 

בהנחה שהתקנתם את הערסל שלכם בצורה נכונה, שינה בערסל זוגי היא בהחלט בטוחה. בפועל, סביר להניח שבמהלך השינה בערסל תתהפכו פחות מאשר בשינה במיטה. וזאת גם הסיבה מדוע שינה בערסל היא טובה יותר לגב שלכם. אנשים רבים חוששים כי השינה בערסל תפגע בגב שלהם, אבל, האמת היא כי מרבית כאבי הגב הם תוצאה של ההתהפכויות שאנו חווים במהלך השינה במיטה.

 

שינה בערסל מאלצת אתכם לישון על הגב, וכתוצאה מכך מופחת הלחץ על עמוד השדרה. אבל, חשוב לדעת, כי אם אתם סובלים מבעיות גב כרוניות, שינה בערסל אולי לא תהיה מומלצת עבורכם. לכן, במקרים מסוג זה, רצוי להתייעץ עם רופא המשפחה.

 

איך לישון בערסל

 

אם אתם עוקבים אחרי הבלוג שלנו, אתם בוודאי יודעים כי ערסל זוגי אינו משמש רק לתלייה בגינה. בפועל, באמצעות מעמד איכותי, ניתן לתלות את הערסל שלכם גם בבית או בחדר השינה ולהנות ממנו לצורך שנת לילה טובה.

 

ואם בכל זאת בחרתם להעביר את שנת הלילה שלכם במרפסת או בחצר, כדאי להצטיד ברשת זבובים טובה. כי הרי, אין דבר מטריד יותר מלקום בבוקר, או באמצע הלילה, שגופכם מלא עקיצות.

 

שישה יתרונות לשינה בערסל זוגי

 

כאמור, ישנם יתרונות רבים לשינה בערסל. אבל, אין זה אומר כי אתם נדרשים להמיר את השינה במיטה לשינה על ערסל. ניתן גם לישון בערסל מדי פעם, וברוב הפעמים להמשיך לישון במיטה. להלן שישה יתרונות חשובים לשינה בערסל זוגי על פני שינה במיטה:

 

  1. תנוחת השינה המושלמת: הערסל יכניס אותכם במהירות לתנוחת השינה האידאלית, וגם ישמור אתכם שם. זאת, משום שבזמן השינה על הערסל לא תמצאו את עצמכם מתהפכים על הבטן וגם, הראש שלכם יהיה מורם במעט משאר הגוף.

 

  1. שקיעה מהירה יותר בשינה: הוכח כי שינה בערסל תאפשר לנו להכנס למצב שינה עמוק במהירות גדולה יותר לעומת שינה במיטה. זאת, בזכות התנוחה הטבעית שמאפשר הערסל וגם בזכות תחושת הנדנוד הקלה. לכן, אם טרדות היומיום אינם מאפשרות לכם להרדם בלילה, שינה בערסל בהחלט עשייה להיות התשובה.

 

  1. שינה עמוקה יותר: בנוסף להרדמות מהירה יותר, הערסל הזוגי יכול לספק לכם גם שינה עמוקה יותר. שינה עמוקה ואיכותית מורידה את רמת החרדה בראשנו, ומשפרת את איכות הזכרון באופן משמעותי.

 

  1. שינה נטולת נקודות לחיצה: למעשה, בניגוד לשינה על מיטה רגילה, השינה על ערסל זוגי מנטרלת לגמרי את נקודות הלחץ על חלקי הגוף השונים. הערסול עוטף את גופכם באופן שווה ומספק תחושה מרגיעה ונעימה לאורך כל הלילה.

 

  1. הנדנוד עוזר למוח: כפי שאתם בוודאי יודעים, נדנוד קל עוזר להכניס תינוקות למצד של שינה. ובדיוק כך, הנדנוד שמספק הערסל יאפשר גם לכם להכנס במהירות לשינה איכותית ועמוקה שתאפשר לתאי המוח שלכם לחדש את עצמם במהלכה.

 

  1. טוב לטיפול בנדודי שינה: אנשים רבים בעולם סובלים מנדודי שינה. מחקרים שנערכו במהלך השנים העלו כי ערסל עשוי להיות התשובה. לכן, אם גם אתם מתקשים להירדם בלילה או מוצאים עצמכם מתהפכים במיטה, ערסל יכול להוות עבורכם את התשובה.

 

לסיכום, ערסל זוגי יכול לעזור לכם לשפר את השינה במגוון דרכים. כמובן, אין זה אומר שאתם צרכים לוותר לגמרי על השינה במיטה, אבל ערסל זוגי תלוי בחצר הבית, בחדר או בגינה יכול להוות תוספת מעניינת לשיפור הרגלי השינה.

 

0
0
עגלת קניות
העגלה ריקה